Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Pleasermania

Pleaser To Please You!

Americká společnost Pleaser je opravdový gigant ve svém oboru. Nečekejte boty na procházku nebo na náročný den se svými ratolestmi.Specializují se na ženskost, ženskou krásu, vyzývavost a sexappeal.

Naším cílem je seznámit Vás s jednotlivými kolekcemi a uvést Vás tak do světa manie jménem Pleaser.

Kolekce Pin Up Couture odkazuje na Ameriku 50. let. Nečekejte poválečnou zatuchlost. Kolekce Pin Up Couture Vás ohromí svěžestí a optimismem Secret-12,Secret-15,Cutiepie-06,Cutiepie-07. Paničky 50. let, Vám dají lekci o tom, jak má vypadat sexy žena Cutiepie-08, Cutiepie-12. Výrobci značky Pleaser si tuto skutečnost dobře uvědomují, jsou to ale také inovátoři a tak popustili uzdu své fantasie a pohráli si s různými styly dnešních let Smitten-01, Cutiepie-10, Cutiepie-11, Secret-14 . Nyní máte možnost zapojit se do doby velice dávné, avšak sladké a okouzlující Smitten-05, Cutiepie-02, Cutiepie-03 .

Kolekce Bordello byla speciálně vyrobená pro burleskní umělkyně. Rozmanitá nabídka z kolekce Bordello Vás ohromí barvami, pestrostí a použitými materiály. Boty jako z Bordellu se totiž vyznačují lascivním vzezřením až komického rázu, který k burleskním umělkyním neodmyslitelně patří. Výrobci značky Pleaser na této kolekci spolupracovali se slavnými lasvegaskými tanečnicemi. Do této kolekce zakomponovali také Indie Art Preen , Ravish a TemptKolekce se ale setkala s velkou odezvou řadových žen a boty Bordello se staly významnými doplňky pro jakoukoliv ženu.